Obsługa klienta


WYSYŁKA

Sklep BikeON realizuje wysyłkę zamówionych produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Dostawę realizujemy wyłącznie na terenie Polski !

                      

 
Koszt wysyłki:

Koszt wysyłki rowerów uzależniony jest od wybranej formy płatności. Koszt i termin dostawy przedstawia się następująco:
 

Metoda płatności

Kurier

(do 2 dni roboczych)

Przedpłata

29,90 zł

Pobranie

299,90 zł 
(maks. kwota 6000 zł)

 Odbiór osobisty

0,00 zł


Uwaga - dane do wysyłki !

Prosimy o sprawdzanie wpisywanych danych do wysyłki. Nieprawidłowy adres podany w zgłoszeniu zamówienia może spowodować zwrot towaru do sprzedawcy i tym samym klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami transportu przesyłki.


Czas wysyłki:

Rowery dostępne na stanie magazynowym wysyłane są do dwóch dni roboczych. Rowery w tym czasie są regulowane i serwisowane oraz pakowane do wysyłki. W przypadku braku roweru na stanie magazynowym, czas realizacji zamówienia ustala się indywidualnie.


PŁATNOŚCI

Zakupy mogą zostać opłacone przedpłatą poprzez przelew tradycyjny lub za pośrednictwem systemu paynow (płatność z góry). Istnieje również możliwość wysyłki towaru za pobraniem (płatność przy odbiorze). 


BEZPIECZNE ZAKUPY

Sklep internetowy BikeON dba o najwyższą jakość bezpieczeństwa podczas korzystania ze strony www.bikeon.pl oraz o wysoką jakość obsługi. Priorytetem firmy jest wysoka jakość oferowanych przez siebie towarów oraz ochrona danych osobowych swoich klientów.

Wszystkie towary pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Produkty są nowe, fabrycznie zapakowane w oryginalne opakowania, pochodzące z legalnej dystrybucji!

Zamówienia realizowane są natychmiast po złożeniu zamówienia z uwzględnieniem stanów magazynowych. Jeżeli towar nie jest dostępny zostanie on ściągnięty do magazynu najszybciej jak to możliwe. Wszystkie zamówienia zostają wysyłane w zabezpieczonych paczkach przy użyciu specjalnych taśm, folii bąbelkowych oraz kartonów zabezpieczających. Towar wysyłany przez firmy kurierskie jest zawsze ubezpieczony na pełną wartość zamówienia!

 

Paczki wysyłane są poprzez profesjonalne firmy kurierskie DPD oraz FedEx, gwarantujące szybką i bezpieczną dostawę ! W przypadku uszkodzenia paczki lub taśmy zabezpieczającej paczkę, prosimy o nie odbieranie przesyłki! W takim przypadku należy przy kurierze spisać protokół szkody/uszkodzenia, wówczas towar zostanie wysłany do Państwa ponownie. Prosimy zawsze szczegółowo obejrzeć przesyłkę czy nie została uszkodzona lub otwarta, ponieważ po przyjęciu towaru od kuriera nie będzie możliwości reklamacji przesyłki do firmy kurierskiej.


CERTYFIKAT SSL

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonym nam danym osobowym podczas dokonywania zamówień jak i płatności dzięki zintegrowanym systemom bezpieczeństwa. Strona www.bikeon.pl używa protokołu szyfrującego SSL, który zabezpiecza wszystkie dane wysyłane przez użytkownika do naszego serwisu. Certyfikat SSL w pełni chroni dane zarówno na poziomie rejestracji, procesu zamówienia jak i podczas dokonywania płatności. Zakupy w naszym serwisie są w pełni bezpieczne!


PROGRAM BEZPIECZNYCH ZWROTÓW

Zakupione produkty przez stronę www.bikeon.pl podlegają możliwości zwrotu do 14 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania lub otwierania. Koszt zwrotu towaru ponosi klient. Szczegółowe informację znajdują się na podstronie Odstąpienie od umowy”.